Michał Powichrowski

UX/product designer w GoApps
Współtwórca Renteye – airbnb noise sensor

Projektant z 10-letnim doświadczeniem w obszarach projektowania interfejsów i interakcji. Jako współwłaściciel firmy GoApps pomaga firmom przekształcać ich pomysły biznesowe w dopracowane aplikacje mobilne. Jego domeną jest prototypowanie, UX Design, UI. Pracował dla takich marek jak PwC, STAG, Sunrise Festival, SnowShow, Evenea, Kcalmar.

Piotr Matuszek

architekt, właściciel Matuszek Architektura

Rysuje od kiedy pamięta. Miłośnik wzornictwa przemysłowego i dobrego rzemiosła. Pierwszą firmę (studio graficzne) założył wraz z przyjacielem na pierwszym roku studiów. Związany z inicjatywami dotyczącymi przestrzeni publicznej w Białymstoku. Laureat międzynarodowych konkursów architektonicznych. Na codzień praktykujący architekt i projektant wnętrz.


Nazywamy się Fabryka Barw. Jesteśmy agencją kreatywną oferującą dopracowane, intuicyjne i nieszablonowe rozwiązania w zakresie projektowania graficznego.

Co zyskujesz wybierając nas? Otrzymujesz projekt, w który została włożona pełnia zaangażowania i kreatywności, a każdy, nawet najdrobniejszy element został zaprojektowany „na miarę” bez korzystania z gotowych półproduktów.
Poza tym, możesz być spokojny jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – lubimy dzielić się doświadczeniem, dlatego poza realizacją projektu oferujemy naszą pomoc przy wyborze najlepszych możliwych rozwiązań.

Nasza praca to przede wszystkim zadawanie sobie pytań: „jak?”, „ dlaczego?” oraz „po co?”. Chcemy aby Twój projekt był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Cały czas powiększamy zasób wiedzy i doświadczenia w takich dziedzinach jak np. psychologii percepcji — daleko wykraczającym poza samo projektowanie graficzne. Naszym celem jest tworzenie produktu z którego dumni będziemy wszyscy: my, nasi Klienci oraz Użytkownicy.

Napisz do nas!