[one_half]

Michał Powichrowski

UX/product designer w GoApps
Współtwórca Renteye – airbnb noise sensor

Projektant z 10-letnim doświadczeniem w obszarach projektowania interfejsów i interakcji. Jako współwłaściciel firmy GoApps pomaga firmom przekształcać ich pomysły biznesowe w dopracowane aplikacje mobilne. Jego domeną jest prototypowanie, UX Design, UI. Pracował dla takich marek jak PwC, STAG, Sunrise Festival, SnowShow, Evenea, Kcalmar.

[/one_half]

[one_half_last]

Piotr Matuszek

architekt, właściciel Matuszek Architektura

Rysuje od kiedy pamięta. Miłośnik wzornictwa przemysłowego i dobrego rzemiosła. Pierwszą firmę (studio graficzne) założył wraz z przyjacielem na pierwszym roku studiów. Związany z inicjatywami dotyczącymi przestrzeni publicznej w Białymstoku. Laureat międzynarodowych konkursów architektonicznych. Na codzień praktykujący architekt i projektant wnętrz.
[/one_half_last]


Nazywamy się Fabryka Barw. Jesteśmy agencją kreatywną oferującą dopracowane, intuicyjne i nieszablonowe rozwiązania w zakresie projektowania graficznego.

Co zyskujesz wybierając nas? Otrzymujesz projekt, w który została włożona pełnia zaangażowania i kreatywności, a każdy, nawet najdrobniejszy element został zaprojektowany „na miarę” bez korzystania z gotowych półproduktów.
Poza tym, możesz być spokojny jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – lubimy dzielić się doświadczeniem, dlatego poza realizacją projektu oferujemy naszą pomoc przy wyborze najlepszych możliwych rozwiązań.

Nasza praca to przede wszystkim zadawanie sobie pytań: „jak?”, „ dlaczego?” oraz „po co?”. Chcemy aby Twój projekt był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Cały czas powiększamy zasób wiedzy i doświadczenia w takich dziedzinach jak np. psychologii percepcji — daleko wykraczającym poza samo projektowanie graficzne. Naszym celem jest tworzenie produktu z którego dumni będziemy wszyscy: my, nasi Klienci oraz Użytkownicy.

[button label=”Napisz do nas!” url=”/index.php/kontakt” color=”#f05134″ target=”_blank”]